המלצות

ליערה היקרה, התהליך שעברנו איתך היה שינוי מקצה לקצה. למדנו איך לשלוט בכעסים ולהפוך את הכעס לסובלנות והסברה בצורה הרבה יותר יעילה ואפקטיבית. בראשית הדרך היינו ב"מטוטלת" בקצה השני, והיום הגענו למקום הרבה יותר בטוח, נכון ויציב בהורות. המפגשים תרמו לנו לדעת מתי לעשות "סטופ" ולשנות את הדרך חשיבה שלנו בכל דבר גם אם הוא קטן. מודים מקרב לב,
בטי ויעקב
הדרכת הורים למתבגרים
יערה המקסימה, בתהליך איתך, למדתי הרבה על עצמי בתור אשה ובתור אמא, אני עובדת על עצמי המון וכל יום (ואפילו נותנת לשימי לשטוף את הבית) יותר קל לי לדבר עם הילדים, יש לי יותר סבלנות, ועדיין עובדת על עצמי כל יום קצת. מנסה להרפות מעצמי ולהעביר את הנטל גם על אחרים, אם זה בבית ואם זה בעבודה. אני שמחה שהכרתי אותך ונכנסת לחיי כל יום שלישי. (אפילו שימי היה מופתע מהפגישות ואהב להגיע). נשתמע,
קרן
הדרכת הורים למתבגרים - בת ים
יערה היקרה, הייתה לנו זכות גדולה ללמוד ממך כל כך הרבה, הענקת לנו מנסיונך, מחוכמתך ומעדינותך, את כל הקסמים שבך הרעפת עלינו באהבה גדולה, הפכת אותנו למשפחה קרובה ומגובשת, והכי חשוב להורים קשובים ותומכים מבינים ומכילי והרבה יותר טובים לילדנו. שמחנו להיות חלק מפרוייקט מיוחד זה ונשמח להמשיך ולהפגש.
הורי קבוצת שכבת ז
בי"ס מילטון
ליערה היקרה, תודה על שנה מדהימה, שבה הנחת את סדנת ההורים לילדי תוכנית עזריאלי באורט רמת יוסף. זכינו במפגשי העצמה מעוררי השראה, וביצירת קבוצת הורים תומכת ומגובשת. בזכותך, קיבלו ההורים כלים, להעצים את ילדיהם. בזכות התמיכה, המקצועיות, האמונה, השיתוף ובזכות הרבה סובלנות והקשבה – יצרת יש מאין! מעריכים ומוקירים מאד,
הנהלת אורט רמת יוסף, ומכון עזריאלי להעצמה חינוכית
יערה היקרה, תודה על ההרצאה שהעברת אתמול בגן של הבן שלי בנושא של הצבת גבולות. היתה הרצאה מעשירה, מקצועית, עם התייחסות אישית לכולם, המון טיפים מעשיים ליישום מיידי! יש המון מה ללמוד ממך, ואני בטוחה שעוד ניפגש בגן של הבן שלי... כבר מתכננים שתבואי שוב...
מירב
ראשל"צ
יערה, אני לא טובה במילים, אבל באמת רציתי להגיד לך המון תודה , על הידע הרב שנתת לי , על העצות והכלים שאני בטוחה שילוו אותי בהמשך. כיתה א כבר נראית לי הרבה פחות "מפחידה", ואני מרגישה מוכנה עם סל כלים ביד. את ממש מקסימה, רהוטה וחכמה! רואים שיש לך ידע ונסיון רב, זכינו שפגשנו אותך. המון המון תודה!
לימור
סדנת הורים לקראת כיתה א / חולון
ליערה, מאז הפגישות שלנו למדתי לא להיכנס לעימותי כוחות עם הבת שלי, למדתי להנות מזמן איכות איתה, אני מסבירה לסביבה איך להתנהג איתה בצורה מעצימה ולא מלחמתית זה פשוט תענוג. הפגישות שלנו מטעינות אותי ונותנות לי כלים נכונים ואויר לנשימה בכל הלחץ והעומס ,עוזרות לי לא לצעוק פחות להתעצבן ולעשות דברים חכם .תודה לך את מדהימה ותענוג להיות בתהליך איתך.
שירה
אמא לילדה בת 6
ליערה, לצערי הקבוצה מסתיימת אבל שמעתי ולמדתי דברים מאד משמעותיים לגידול ילדים, קיבלתי מענה להרבה דילמות לליווי הילדים בגיל ההתבגרות ולהבין אותם, ואיך לפעול מול הילדים ולהתנהג איתם במצבים ספציפיים. נהנתי מאד ואני מסופקת ושמחה שהשתתפתי בסדנא איתך.
כרמלה כהן
סדנת הורים לחט"ב
יערה יקרה, תודה רבה. ההתקדמות הנפלאה שעשינו בליווי שלך מרגשת, את עזרת לנו לראות מה נכון מול הילדים, ולקבל כוח מול ההתנגדויות שעלו. את נפלאה!
רונית ושאול
רמת גן
ליערה היקרה, בזמן כה קצר הפכת אותנו למשפחה, ונתת לנו כלים להתמודד עם הדבר היקר לנו מכל. מודים לך על תקופה כייפית ונעימה שהעשירה את ההתמודדות היומיומית שלנו מול ילדנו. תודה רבה מקרב לב.
הורי קבוצת שכבת ז
אורט רמת יוסף
ליערה המקסימה, תודה על ההרצאה שהעברת בגן שלנו השבוע, את אלופה ומקסימה ומלאת טיפים, וכל כך כייף שאפשר היה רק להקשיב ולא לטרוח לרשום כי קיבלנו את כל החומר כתוב... יש לך תשובה לכל שאלה, ורק רוצים ומבקשים מאז עוד ועד... תודה רבה!
עדי
רמה"ש

לכל הורה יש שאלות, התלבטויות והתמודדויות יומיומיות.
לפעמים אנחנו כהורים מרגישים שאנחנו זקוקים להכוונה, לפעמים אלו דווקא המתבגרים שלנו,
שמחפשים את הדרך והמקום שלהם.

אני מזמינה אתכם להתקשר אלי, ונוכל יחד למצוא את הדרך המתאימה למשפחה שלכם.
הדרך שתביא לקרבה ויחסים טובים במשפחה שלכם.